Короба ПВХ (кабель-каналы) для кабеля

Короб електромонтажний кабельний має велике значення при будівництві сучасних споруд, оскільки кабельна система є важливою складовою будь-якої будівлі. Короб забезпечує захист електричних дротів і кабелю від механічних ушкоджень та конденсату, а також дії вологи. Прокладення електричної проводки в коробі надає приміщенню естетичного вигляду у відмінності від просто прокладених кабелів.Короб для кабеля

Короб електромонтажний влаштований таким чином:

  • Короб електромонтажний представля собою металевий або пластиковий канал.
  • Умови експлуатації і спосіб монтажу короба залежать від матеріалу, з якого виготовлений короб.
  • Перевагою застосування такого короба є легкому в нім кабелю і дротiв. Це дозволить у випадку необхідності замінити електропроводку в стислі за часом терміни.

Види коробів для кабелю

В той же час, залежно від технічних умов, під які вибирається короб електромонтажний, він може мати різне конструкційне виконання. Так, буває перфорований і не перфорований короб, оцинкований і не оцинкований, замковий, стандартний і індивідуальний за розміром. При цьому застосування короба для укладання дротів і кабелів припускає тривалу його експлуатацію. Тому необхідно застосовувати якісні, довговічні і надійні короби.

Короб електромонтажний кабельний торгових марок ДКС та КОПОС використовується для прокладення кабелю і дроту відкритої електропроводки і для відкритого прокладення кабельних ліній. Короб може бути виготовлений одноканальним або багатоканальним. У разі потреби, в комплектах коробу можуть бути включені готові до складання комплектуючі призначені для прокладення кабельної траси з розгалуженнями і поворотами в різних площинах: короб прямий, тройниковый, кутовий, хрестоподібний приєднувальні і перехідні елементи.

Кабель-канал электромонтажныйЯкісний електромонтажний короб є важливою системою укладання і функціонування електропроводки. Застосування короба для укладання кабелю дозволяє виконати проект і змонтувати складні і розгалужені кабельні системи.

Короб електромонтажний, який реалізується компанією “ОЛ Електро”, відповідає найвищим вимогам і характеристикам, відрізняється конкурентною ціною. Якщо Ви хочете придбати короб електромонтажний, звертайтеся до нас за телефонами або пишiть нам на пошту! Співробітники нашої компанії нададуть Вам повну інформацію про товари і ціни, а також нададуть найвищий рівень сервісу.

×

Заказать звонок


Оставьте ваш номер и менеджер вам перезвонит