Труби двостінні ДКС

Для побудови кабельної каналізації компанія ДКС виробляє труби гофровані ДКС для захисту кабелю в землі. При виробництві двостінної гофри підприємство використовує високоякісну сировину і спирається на технології європейських компаній. В інтернет-магазині Олелектро ви можете підібрати цікаву для вас трубу двостінну ДКС українського виробництва, ціна на яку залежить від діаметру і кільцевої жорсткості (гнучка, жорстка).

 

Вас також можуть зацікавити супутні аксесуари для двостінних гофр DKC з метою комплектації єдиного, нерозривного трубопроводу:
з’єднувальні муфти;
кільця ущільнювачів;
кластери (тримачі відстані);
заглушки.

Застосування труби двостінної ПНД/ПВД ДКС

Труба гофрована двостінна DKC може бути застосована для захисту ізоляційної оболонки силового електрокабелю від зовнішніх кліматичних і динамічних умов незалежно від способу (наземного, підземного) організації кабельної магістралі. Також є альтернативою під час заміни броньованого кабелю і відмінно захищає волоконно-оптичні кабелі під час формування сигнальних ліній зв’язку, що прокладаються в ґрунті. Гнучкі та жорсткі двостінні гофровані труби ДКС використовуються:

Транспортна інфраструктура – прокладання кабелю під автомобільними трасами і залізничними дорогами, підвищуючи економічну ефективність під час монтажу.
Житлово-комунальні території. П’ятдесятирічний експлуатаційний термін трубопроводу без обслуговування.
Об’єкти спорту. Можливість організації електромонтажних робіт під складні проєктно-інженерні проєкти спортивних об’єктів.

Гнучкі та жорсткі двостінні електротехнічні труби ДКС випускаються червоного (RAL 3020) і чорного (RAL 7012) кольору. Зовнішній гофрований шар з HDPE поліетилену забезпечує високу жорсткість трубі і малу вагу. Гладка внутрішня сторона з високощільного поліетилену або поліетилену низького тиску (для трубопроводу посиленого конструктиву) передбачена для безперешкодного протягування кабелю. DKC труба двостінна, гнучка з протяжкою скорочує час на введення кабелю, а із застосуванням додаткових аксесуарів можна домогтися максимальної герметизації стиків з’єднання до IP67.

Кабельна система DKC серії “Octopus”

Для того щоб купити трубу двостінну ДКС – ціна від виробника з доставкою до Києва, Харкова, Львова та по всій Україні, вам необхідно зателефонувати за номерами телефону зазначеного у верхній частині сайту ОЛ Електро або залишити запит у формі зворотного. Вкажіть тип товару, діаметр, кількість бухт, адресу доставки, ім’я та електронну скриньку (e-mail). Менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом для уточнення додаткової інформації, дасть повну консультацію щодо характеристик і наявності. Режим роботи інтернет-магазину All Electro: Пн – Пт, з 9:00 до 17:00.

Showing all 21 results