Перфоровані лотоки для кабелю

Для організації кабелю передачі електроенергії та збереження цілісності ізоляційної оболонки проводів застосовують лотки кабельні перфоровані, ціна на які залежить від типорозміру, виробника і матеріалу виконання. Цілісний сталевий профіль П-подібної форми перфорують штампуванням з подальшим оцинкуванням для досягнення антикорозійної стійкості до агресивних середовищ приміщення.

Вигідні умови на гуртові замовлення. Доставка по Україні.

Лоток перфорированный — allelectro.com.ua

Перфоровані лотки для кабелю

Перфоровані лотки

Переваги перфорованих лотків для кабелю

Купити лоток перфорований на Ол Електро, оскільки цей виріб для захисту кабелю має такі переваги:

Вібростійкість. Купити лотки перфоровані оцинковані, оскільки цей вид профілю стійкий до зовнішніх впливів механічних факторів і вібрації. Так при впливі дев’яти бального сейсмонавантаження виріб виконує заявлені функції зі збереженням параметрів.
Вогнестійкість. Кабельний лоток перфорований з кришкою застосовується для укладання вогнестійкого кабелю, який забезпечує електроживленням установки автоматичного пожежогасіння та евакуаційного оповіщення. Перебуваючи у вогні протягом 90 хвилин, перфорований лоток зберігає несучі здібності і не деформується.
Теплообмін. Перфорація перешкоджає утворенню конденсату всередині конструкції і оберігає кабель від перегріву на момент експлуатації. Це убезпечить від струмових перевантажень, які можуть спровокувати короткі замикання, виникнення комутаційних перенапруг, порушення роботи передачі електроенергії.
Види антикорозійного покриття

Лоток електротехнічний перфорований виготовляється з холоднокатаних сталевих листів, оскільки цей вид матеріалу має однакову товщину, рівну поверхню без оксиду металу і гнучкість при формуванні профілю з високими механічними властивостями. Виробники ДКС, КОПОС, Flexel випускають як корозійностійкі нержавіючі перфоровані лотки, так і оброблені антикорозійним сплавом.

Лоток перфорований гарячеоцинкований має стійкий захисний шар, який отримують шляхом занурення готового профілю в цинковий сплав. Під дією тиску відбуваються хімічні реакції осадження, в результаті чого на поверхні утворюється дуплекс-покриття, що запобігає утворенню корозії.

Оцинкування Сендзимир – гаряче цинкування проточним способом із застосуванням газових ножів, утворює тонкий адгезивний шар на лоток електротехнічний оцинкований перфорований, створюючи бар’єрний та електохімічний захист.

Гальванічно оцинковані перфоровані лотки електрохімічним осадженням, з утворенням оксидної плівки, що запобігає потраплянню на поверхню кисню, який при взаємодії з водою утворює іржу.

Купити лотки перфоровані оцинковані за прийнятною ціною в інтернет-магазині All Electro з доставкою по всій Україні. Для уточнення інформації щодо розміру знижки, вибору типорозміру і виробника, наявності товару ви можете дізнатися у наших менеджерів, зателефонувавши за номером телефону або залишивши запит заповнивши форму зворотного зв’язку в розділі Контакти.

Монтаж

Для формування кабеленесучої магістралі (поворотів, кріплення, з’єднання) виробники випускають аксесуари для монтажу, які підбирають за перерізом короба для простоти і правильності інсталяції.

Кути: горизонтальні, вертикальні (зовнішні, внутрішні) – 90, 45.
Перехідники: лівосторонній, правосторонній.
Відгалужувач: Т-подібний – вертикальний бічний вниз і вгору, хрестоподібний.
Редукції, перегородки, з’єднувальні пластини захисні, заземлювальні та шарнірні.
Фланці, куточки опорні, заглушки цільні та збірні.
Перфоровані лотки для кабелю KOPOS, DKC, SCaT, Flexel, OBO Bettermann

Інтернет-магазин All Electro реалізує якісну і сертифіковану продукцію за вигідною ціною з доставкою в Київ, Харків, Львів, Дніпро та інші міста України.

Купити лоток перфорований ТМ КОПОС серії JUPITER, MARS і супутні з’єднувальні аксесуари, підібрати які ви можете в каталозі продукції. Лотки випускаються стандартною 2 метровою довжиною, а для фіксації кришки купується кріплення VU.

Для універсальної прокладки кабелю OBO Bettermann випускає перфорований профіль маркуванням MKS, RKS, EKS з висотою бічної стінки 35, 60, 85, 110 мм і шириною від 100 до 600 мм, довжиною 3 метри.

Вартість перфорованих лотків SCaT залежить від серії – Light, Standart, Hard, типорозміру – висота від 50 до 100 мм і шириною від 50 до 600 мм.

ДКС і Flexel випускають недорогі рішення для прокладання кабелю з листової сталі з шириною 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600 мм і висотою 40, 50, 80, 100 мм.