Труби двостінні KOPOS – Копофлекс Коподур

Двостінні труби KOPOS для прокладання кабелю в землі – Kopoflex, Kopodur призначені для захисту будь-якого типу силового кабелю від зовнішніх кліматичних і механічних впливів.

На двостінні гофровані труби ціна залежить від:
– діаметра труби
– кільцевої жорсткості
– колірного виконання
– об’єму замовлення

Гнучка система знижок для гуртових замовників.*

У каталозі товарів інтернет-магазину Ол Електро можна ознайомитися з асортиментом двошарових захисних виробів КОПОС, які представлені в типорозмірах від 40мм до 200мм.

Труби двостінні KOPOS - Копофлекс Коподур

Високощільний поліетилен, з якого виробляють двостінні гофри Копофлекс і Коподур, – хімічно стійкий до розчинів на олійній і водній основі, тому цей тип гофр можливо монтувати в хімічній промисловості. Композитний матеріал не містить галогенних добавок, а відсутність азбесту робить двостінні труби КОПОС екологічно нейтральними для довкілля та людини.

Двостінні труби KOPOS для прокладання кабелю в землі – allelectro.com.ua
Двостінні труби KOPOS для прокладання кабелю в землі

Монтаж пластикових труб для прокладки кабелю в землі

Подвійна стінка забезпечують трубопроводу високу механічну міцність на стиск, тому труби можуть укладатися під заливку в бетон при монолітному будівництві.

Гофрована форма зменшує загальну вагу труби двостінної, даючи змогу легко укладати трубопровід у траншею без застосування спеціального обладнання. Також монтаж проводиться на голий ґрунт без попереднього формування підкладки з піску. Гнучка двостінна гофрована труба Kopoflex має дротяну протяжку для полегшеного введення кабелю. Виключається ймовірність пошкодження ізоляційної оболонки електрокабелю, оскільки внутрішня поверхня двошарової труби КОПОС глянцева, злегка хвиляста, що скорочує тертя під час введення дроту до 30%.

Труби двостінні гофровані КОПОС KOPOFLEX, KOPODUR

Висока гнучкість і жорсткість досягнута за рахунок конструктиву і HDPE матеріалу. KOPOFLEX випускається 50 метровими бухтами, KOPODUR – 6м відрізками зі ступенем механічної стійкості >450 N/20 см. Стандартний колір Копофлекс, Коподур – червоний, стійка до ультрафіолетового випромінювання виробляється в чорному кольорі та має маркування UVFA.

Для того щоб купити трубу двостінну KOPOS –  вам необхідно зателефонувати за номерами телефону зазначеного у верхній частині сайту ОЛ Електро або залишити запит у формі зворотного зв’язку.

Вкажіть тип товару, діаметр, кількість бухт, адресу доставки, ім’я та електронну скриньку (e-mail).

Менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом для уточнення додаткової інформації, дасть повну консультацію щодо характеристик і наявності. Режим роботи інтернет-магазину All Electro: Пн – Пт, з 9:00 до 17:00.