Коподур КОПОС — жорсткі двостінні труби

Двостінна труба Коподур (Kopodur) торгової марки Копос може бути застосована для захисту і прокладання кабельних ліній під землею. Вона оберігає від механічного пошкодження електрокабелі та укладається блоковим способом (кілька рядів) на дистанційні розпірки. Прокладання кабелю в жорстких двостінних гофрованих трубах Коподур рекомендується на територіях, де ґрунти піддаються коливальним, динамічним і хімічним навантаженням:

під автомобільними дорогами;
залізничними коліями;
у вологих ґрунтах із підвищеною агресивністю (сульфати, хлориди).

Також необхідно купити двостінну гофру Коподур для збереження цілісності ізоляційної оболонки кабелю через вплив блукаючих струмів у землі від струмоведучих елементів наземного і підземного електротранспорту. Небезпека блукаючих струмів полягає у виникненні в ґрунті непостійного, без амплітудного поширення електрики. Воно виникає під лініями електропередач, незаземлених залізничних колій (поїздів, трамваїв), сильнострумових установок енергетичних комплексів.

 

Коподур КОПОС — жорсткі двостінні труби

Організація блокової кабельної каналізації

Багатоярусну споруду з кабельного трубопроводу називають кабельним блоком. У ньому відбувається прокладання електричного, ізольованого дроту. Раніше конструкції формували з азбестоцементних труб, але нині пластикові гофровані вироби (Коподур) повністю витіснили цей матеріал. Це пов’язано з якісними характеристиками виробів, а саме: труби мають малу вагу, не схильні до корозії та руйнування, тривалий експлуатаційний період (50 років), не мають шкідливих органічних і неорганічних добавок.

Характеристики

Матеріал: HDPE (поліетилен високого тиску)
Температурна стійкість: від -45 до +60˚C
Механічна стійкість: > 450 N/20 см
Колір: червоний. Під замовлення: блакитний, чорний

Монтаж кабельного блоку здійснюється в попередньо підготовленій траншеї, дно якої заливається бетонним розчином. Після фіксації конструкції, відкрита виїмка засипається і утрамбовується піском.

На сайті ОЛ Електро ви можете купити двошарову трубу Коподур, яка поставляється 6-метровими відрізками, на піддонах, і комплектуються з’єднувальними муфтами. Ціна залежить від діаметра і кольору.

Showing all 8 results