Двостінні труби для прокладки кабелю в землі

При побудові кабельної каналізації та будівництві інженерних мереж закритої конструкції, а також захисту або ізоляції кабелю, що прокладається, застосовуються двостінні труби гофровані електротехнічні з поліетиленового композиту – стійкого матеріалу до хімічних середовищ, вологи, перепаду температур і сейсмічних навантажень.

На двостінні гофровані труби ціна залежить від:
– діаметра двостінної труби
– кільцевої жорсткості
– колірного виконання
– обсягу замовлення.

Гнучка система знижок для оптових замовників.

Двостінні труби для прокладки кабелю в землі

Купити захисні двостінні гофровані труби з доставкою в Київ, Харків, Львів і по всій Україні, спираючись на характерні особливості:

Тривалий експлуатаційний термін.
Стійкість до корозії.
Полегшений монтаж.
Широкий комплектуючий асортимент.
Гнучкі та жорсткі ПНД двостінні електротехнічні труби

Купити двостінні труби на All Electro, якщо необхідно прокласти і захистити від зовнішніх впливів мережі електричного, телекомунікаційного, телевізійного і комп’ютерного типу. Дроти, кабелі або шнури повинні бути ізольовані між собою. Ціна на жорстку двостінну трубу ПНД залежить від кільцевої жорсткості і виробника. Труба ПНД жорстка двостінна гофрована міцна з внутрішньої сторони, а міцність зберігається завдяки характеристикам міцності, яка досягає 12 кПа. Застосовні для укладання кабельної магістралі блочного типу, протягання важкого кабелю, під залізничними та автошляхами.

Траса має бути захищена і відзначена на території за допомогою прокладеної сигнальної стрічки або іншими розпізнавальними знаками.

Переваги підземної кабельної каналізації пластиковими гофрованими двостінними гофрованими трубами

Виключається обрив проводів
Естетичність візуальної архітектури міста.
Відсутність ураження електричним зарядом.
Вільне пересування транспорту.
Сфера застосування

Міське електро- і телекомунікаційне постачання. Побудова кабельної підземної магістралі для захисту електрокабелю від механічних пошкоджень.

Монолітне бетонобудування. Організації електричного живлення будівлі, шляхом утворення кабельних вводів, а наявність спеціального зонда і гладкої внутрішньої поверхні трубопроводу забезпечать безперешкодне введення силових та інформаційних проводів.

Транспортна інфраструктура. Труби гофровані двостінні з ПНД ПВД сейсмостійкі до коливальних і вібраційних навантажень, що присутні в ґрунтах під інженерними спорудами шляхів сполучення.

Труба двошарова підбирається під перетин кабелю, що прокладається, або кабельних пучків. Згідно ISO 9969:1994 вказується міцність по зовнішньому діаметру двостінної гофри для проводки, купити яку можна на Ол Електро з доставкою по Україні.

Диаметр наружный, ммМаксимальный диаметр пучка, мм
5024,7
6331,3
7537,3
9044,7
11054,7
12562,7
14070,7
16080,0
200100,0

Захисні двостінні гофровані труби KOPOS

Компанія КОПОС випускає двостінні гофровані труби KOPOFLEX і KOPODUR з безгалогенного поліетилену для формування підземної кабельної каналізації, основним завданням яких є захист силового та інформаційного кабелю. Гнучка труба червоного кольору Копофлекс має єдину довжину, що дорівнює 50 м, незалежно від типорозміру, і поставляється бухтами. Укомплектована зондом і муфтою для спрощення електромонтажних робіт. Коподур – червона, синя і чорна труби жорсткої конфігурації, купити які можна відрізками по 6 метрів. Механічна міцність маркується в N.

Труби пластикові гофровані двостінні “OCTOPUS” ДКС

Для прокладання кабелю під землею або в бетонувальний розчин під час монолітного будівництва будівель і споруд компанія DKC виробляє двошарові труби для кабелю (Україна), ціна на які залежить від виду: гнучка, жорстка і типорозміру. За кольором червона труба комплектується нейлоновою протяжкою, а для додаткової герметизації підбираються муфти і ущільнювальні кільця.