Лоток для кабелю. Кабельні лотки металеві.

Лоток для кабелю. Кабельні лотки металеві для захисту і прокладки кабелю виробництва: ДКС, KOPOS, OBO Bettermann, SCaT, Flexel за оптимальною ціною з доставкою в по Україні.

Металеві профілі виготовляються з нержавіючої, тонколистової сталі та сталевого прута, а стійкість до корозії досягається шляхом оцинкування зануренням у гарячий сплав і методом Sendzimir. За бажанням замовника можливе порошкове забарвлення кабельних лотків металевих у будь-який колір з лінійки RAL, детальнішу інформацію щодо ціни уточнюйте у менеджера.

Ціни на металеві лотки для кабелю

Найменування товаруВиробникТип лоткаВисота бортикаЦіна за 1 метр від
Кабельні лотки металеві заввишки 50 ммARDIC,  Flexel, КОПОС, ДКСперфорований
неперфорований/цільний
дротяний/сітчастий
сходовий/кабельрост
50 мм155,85 грн/м
Кабельні лотки металеві заввишки 100 ммFlexel, КОПОС, ДКСперфорований
неперфорований/цільний
дротяний/сітчастий
сходовий/кабельрост
100 мм238,54 грн/м

Додаткові знижки на гуртові замовлення. Вартість уточнюйте.

Кабельні лотки металеві

Класифікація металевих лотків під кабель

На металеві лотки для кабелю ціна залежить від виробника, типу, виду антикорозійного покриття, розміру. Від кількості, діаметра пучка кабелю, що прокладається, лоток для кабелю металевий випускається від 30 до 100 мм у висоту і від 20 до 600 мм завширшки. Також варто звернути увагу на товщину сталі, яка знаходиться в межах від 0,5 мм до 2 мм залежно від типорозміру.

Электрический металлический лоток — allelectro.com.ua

Електротехнічні лотки виробляються чотирьох типів:

Перфоровані;
Неперфоровані;
Сходові;
Дротяні.

Перфорований кабельний лоток – найпопулярніший вид металевого короба, оскільки рівномірна перфорація полегшує загальну вагу конструкції, не впливаючи на міцність і захисні характеристики, забезпечуючи додаткове охолодження прокладених проводів.

Для функціонування систем пожежогасіння та обладнання аварійного оповіщення незамінний цілісний кабельний лоток металевий з кришкою, ціна на який варіюється залежно від типорозміру.

На виробництвах і в приміщеннях складського і велико-торговельного типу, застосовуються сходові лотки через свої високі несучі особливості, які дають змогу організувати силові кабелі, оберігаючи кабельні мережі від електротермічного перегріву.

Сітчасті – призначені для розподілу слабкострумових, інтернет-проводів, комунікаційних мереж невеликої ваги для досягнення додаткового електромагнітного екранування.

Переваги

Купити металеві лотки, необхідно спираючись на головну перевагу – міцність і висока навантажувальна особливість. Ці характеристики розширюють сфери застосування і способи інсталяції, як для прокладання мультикомпонентної траси, так і для одиничного кабелю. Також кріплення виконується, залежно від проєкту, горизонтально, вертикально або комбіновано, за умови правильного добору супутніх кріпильних елементів: поворотних кутів, редукції, накладок, перехідників, консолей, профілів, підвісів, шпильок.

 

Металлический лоток электрический — allelectro.com.ua

Металеві лотки електричні нового покоління характеризуються:

Спрощеним монтажем.
Мають інтегроване з’єднання або збираються спеціальними стикувальними елементами.
Широкий розмірний ряд висотою до 100 мм, допомагає легко визначитися з вибором за несучою здатністю.
Організація кабельних мостів для прокладання великих обсягів електрокабелів.
Наявність фасонних елементів для розведення траси в складних за архітектурністю приміщеннях.
Кожен виробник враховує діаметр перфорації для подальшого стикування і приєднання додаткового обладнання: відгалужувальних коробок, жорстких і гнучких труб.
Універсальною довжиною – від 2 до 3 м.
Кабельні лотки оцинковані

Попередньо оцинковані сталеві листи, з яких виготовляють профіль, або цинкування готового виробу, оберігає систему від корозійного руйнування і подовжує працездатність. Ціна на оцинковані лотки вигідніша порівняно з нержавіючими аналогами, тому для прокладання кабельних мереж у комерційних будівлях вони найбільш популярні. Необхідно звернути увагу на цілісність оцинкованого шару, який має бути без подряпин і відколів. А врахування місця монтажу, його повітряного фону, крапельної вологості спростить вибір кабель-каналу металевого оцинкованого гальванічним або гарячим зануренням.

Кабельні металеві лотки ДКС, КОПОС, OBO Bettermann, SCaT, Flexel

В інтернет-магазині Ол Електро представлені металеві лотки від провідних виробників ДКС, КОПОС, OBO Bettermann, SCaT, Flexel конструкцією: цільні, перфоровані, дротяні, сходові (кабельрост). Для простоти подальшого монтажу, менеджер проконсультує вас щодо сполучних аксесуарів, зорієнтувавши за типорозміром і товщиною. Оцинковані металеві лотки комбінуються кришкою оцинкованою тим самим методом, що й сам профіль, підвищуючи рівень захисту від механічного пошкодження та потрапляння води.

Серії:
ДКС: S5, L5, F5 Combitech.
KOPOS: JUPITER, MARS.
SCaT: LOSTMAN.
Flexel: PlechoFlex, DrateFlex, ZebriFlex