Перфорований лоток системи “ЮПІТЕР” сконструйован так, щоб забезпечити якісну фіксацію, електропровідність і заземлення при з’єднанні окремих елементів. Для забезпечення фіксації лотків з інтегрованим з’єднанням використовуються затиски із пружинної сталі KSV або болти NSM 6 × 10 (2 шт.). Також перфорований лоток KZI може застосовуватися для побудови кабельних систем, які підтримують функціонування при пожежі.
| виробник | KOPOS |
|---|
| тип лотку | перфорований лоток |
| висота | 35 мм |
| ширина | 200 мм |
| товщина сталі | 0,75 мм |
| виконання | оцинкована сталь Sendzimir |
| вага | 1,33 кг/м |
| довжина | 3 м |
| країна виробник | Чехія |
Супутні товари
-
Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічні
Перфорований лоток 100х50 мм телескопічний Flexel PlechoFLEX FM
Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічніПерфорований лоток 100х50 мм телескопічний Flexel PlechoFLEX FM
Перфорований лоток 100х50
SKU: Pz 100/50 FBR138,56 грн. з ПДВ за 1 метр







