Лоток перфорований SCaT – це металевий профіль українського виробництва серії Standard, який виготовляється згідно з технічними умовами України 28.7-33529062-001: 2008 «Лотки металеві для електропроводок». Для тривалого терміну експлуатації металеві перфоровані лотки покриваються цинком за методом Сендзимира. Для з’єднання кабельних перфорованих лотків є роз’єми “Мама” – “Папа”, а кріплення здійснюється гвинтами М6х12 і гайками М6 в кількості 3 шт. Для збільшення ступеня захисту прокладених електричних кабелів, доцільно застосовувати кришку, яка підбирається по типорозміру перфорованого лотка. Також за індивідуальним замовленням можна замовити лотки Скат 6 метровою довжиною.
| виробник | SCaT |
|---|
| тип лотку | перфорований лоток |
| висота | 50 мм |
| ширина | 50 мм |
| товщина сталі | 0,7 мм |
| виконання | оцинкована сталь Sendzimir |
| довжина | 3 м |
| країна виробник | Україна |
Супутні товари
-
Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічні
Перфорований лоток Flexel 150х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічніПерфорований лоток Flexel 150х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
SKU: Pz 150/50 FBR196,95 грн. з ПДВ за 1 метр







