Лоток перфорований ДКС 50 × 300 мм застосується для укладання промислового, контрольного кабелю. Встановлюється в приміщеннях комунального призначення і у виробничих будівлях. До переваг кабельних перфорованих лотків ДКС відносяться високі показники як: вогнестійкість, коррозіоностійкість, стійкість до вібрації і морської води. Для модернізації кабельної магістралі: повороти, відгалуження, зміни напрямку – додатково купуються суміжні монтажні аксесуари.
| виробник | DKC |
|---|
| тип лотку | перфорований лоток |
| висота | 50 мм |
| ширина | 300 мм |
| товщина сталі | 0,8 мм |
| виконання | оцинкована сталь Sendzimir |
| вага | 2,31 кг/м |
| довжина | 2 м |
| країна виробник | Україна |
Супутні товари
-
Кабельні лотки металеві, Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічні
Перфорований лоток Flexel 400х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
Кабельні лотки металеві, Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічніПерфорований лоток Flexel 400х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
SKU: Pz 400/50 FBR586,19 грн. з ПДВ за 1 метр -
Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічні
Перфорований лоток Flexel 150х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
Лотки металеві висотою 50 мм, Перфоровані лотки висотою 50 мм, Перфоровані лотки для кабелю, Перфоровані лотки телескопічніПерфорований лоток Flexel 150х50 мм, телескопічний PlechoFLEX FM
SKU: Pz 150/50 FBR196,95 грн. з ПДВ за 1 метр






