ЛОТОК МЕТАЛЕВИЙ ОЦИНКОВАНИЙ. НЕПЕРФОРОВАНИЙ КАБЕЛЬНИЙ ЛОТОК. ОГЛЯД. ПОРІВНЯННЯ. ОПИС. ЦІНА
Ціна на неперфорований оцинкований лоток
Виробник металевого лотка | ЦІна за 1 метр лотка з ПДВ |
Флексел (Flexel) – Турція 50 х 100 мм | 67,50 грн |
КОПОС (KOPOS) – Чехія 60 х 100 мм | 218,20 грн |
ДКС (DKC) – Україна 50 х 100 мм | 64,90 грн |
СКаТ (SCaT) – Україна 50 x 100 мм | 76,50 грн |
Ціни на оцинковані лотки вказані в українській гривні, з урахуванням ПДВ. Ціна лотка, “по прайсу” – при обсягах замовлення існують знижки: 5% – 10% – 15%. За замовчуванням взята висота борта в 50 мм, в разі якщо у виробника немає такої висоти, береться більша, найбільш близька до 50 мм. Як правило, це 50 або 60 мм, що не є в більшості випадків критичним вимогою і практично не позначається на ціні лотка. Ширина оцинкованих лотків в порівняльній таблиці береться 100 мм – 125 мм.
Металеві лотки для укладання кабелю - загальна інформація
Система кабельних лотків складається з елементів, з якими просто і швидко монтувати кабельну трасу. Кабелі при цьому захищені від механічного ураження, пилу, сонячного випромінювання. Цю систему можна використовувати так само для укладання водопровідної мережі з пластика. Система складається з рівних частин: стандартна довжина 2 або 3 метри, далі з’єднувачі, відгалуження, кути, перехідники, Т-образні відгалуження, хрестоподібні відгалуження, з’єднувальні несучі елементи. Весь асортимент, який утворює цю систему, забезпечений отворами і перфораціями так, щоб було можливо з’єднувати один з одним окремі частини за допомогою болтів, з’єднувачів і пружних заглушок.
Основний тип літаків
Листова сталь, гарячого цинкування методом Сендземіра DIN EN 10142/10147; маса цинкового шару 275 г/м. Зовнішня обробка з’єднувального матеріалу, несучих конструкціях, кронштейнів, підвісок, кутових з’єднувачів проведена гальванічним оцинкуванням – мінімальний шар 10μm. Для поліпшення естетичного вигляду або корозостійкості можна замовити покриття окремих елементів кабельних лотків захисним напиленням або тільки з зовнішньої сторони – естетичний вигляд, або з обох сторін – підвищена стійкість. На поверхні утворюється порошковий пластик в відтінках гами RAL, товщина шару 60-70 μm. Для харчового виробництва, а також середовища з підвищеною агресивністю можна застосовувати лотки у виконанні нержавіючої сталі DIN 1.4301, з можливістю вибору матової, глянсової або ж шліфованої поверхні.
Перфорація лотків
Як правило, у кожного виробника існує своя, дещо відмінна від інших, перфорація лотка. Всю перфорацію можна розбити умовно на 2 категорії: для вентиляції кабелів і перфорація для кріплення лотків. По кожному виробнику і кожному типу кабельного лотка буде подано коротку характеристику о перфорованих отворах. Так само зустрічаються лотки, які не можна однозначно віднести до однієї з категорії (перфоровані і неперфоровані), такі лотки потраплять в обидва огляду.
Неперфоровані лотки українського виробництва
Лоток неперфорований 50 на 50, 100, 200, 300. Лоток неперфорований 60 на 400, 500, 600 мм. Лоток неперфорований 80 на 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600 мм. Лоток неперфорований 100 на 100, 150, 200, 300 , 400, 500, 600 мм
Оцинковані металеві лотки КОПОС
Кабельні лотки MARS (виробництва КОПОС, Чехія) доцільно застосовувати там, де потрібно використовувати вільне укладання силових і телекомунікаційних кабелів. Система кабельних лотків MARS розроблялася для повного приховування проводів, опто-волокон і електрообладнання від випадкового доступу людини, в той же час забезпечує повний доступ до покладених проводів по всій довжині кабельного лотка, як під час монтажу, так і під час експлуатації системи кабельних трас.
ПЕРФОРАЦІЯ ЛОТКІВ MARS ВИРОБНИЦТВА КОПОС
Кабельні лотки MARS є відкритою вентильованою частиною проводки будівлі, при цьому не є частиною будівельної конструкції. Металеві лотки MARS забезпечують достатню вентиляцію покладених в них провідників, і навіть при незначній перфорації (на відміну від кабельних лотків інших виробників), металевий лоток MARS можна сміливо віднести до розряду перфорованих кабельних лотів. У металевих лотках знаходяться отвори 9х22 мм, службовці для з’єднання і для закріплення на несучих конструкціях, кронштейнах, підвісках, а так само для охолодження кабелів. Отвори 6х12 мм служать для закріплення кришки за допомогою пружних замків. Загнутий бортик лотка зміцнює стіни лотка і служить як захист від пошкоджень кабелів під час їх укладання в лотки. Основні перфорації лотків: – з кроком 326 мм – стандартний виріб; – з отворами тільки для з’єднання лотків – тип А; – з кроком 250 мм – концентрована перфорація – тіпВ.
Матеріал:
Металеві лотки MARS відносяться до оцинкованих металевих лотків, всі лотки виготовлені з оцинкованого металу товщиною 0,7 мм; 0,8мм; 1,00 мм; 1,25 мм. Деталі мають в основному поверхневу обробку оцинкуванням. Так само можлива поставка кабельних лотків з нержавіючої сталі.
Відводи та повороти
Як і всі кабельні траси, оцинковані лотки MARS з легкістю забезпечують відводи кабельних трас (Т-образні або хрестоподібні), поворот лінії кабельного лотка на 90 і 45 градусів, підйоми і спуски як на заданий кут в 90 градусів, так і практично будь-який інший. Пилонепроникна укладка кабелю в лоток. При монтажі в приміщеннях з особливо пило забрудненістю необхідно ретельно провести контроль щільності кришок, висновків і відгалужень. Ввіди і вивіди кабельного лотка не повинні бути гострими, щоб уникнути пошкодження ізоляції кабелю і забезпечити додаткову захищеність лотків, необхідно використовувати захисні накладки.