Меню
Меню
Меню

ЛОТОК ДРОТОВИЙ (СІТЧАСТИЙ ЛОТОК) ОЦИНКОВАНИЙ. ОГЛЯД. ПОРІВНЯННЯ. ОПИС. ЦІНА

Вся інформація о дротяних лотках складається з 3-х частин. На початку, невелике порівняння цін дротяних лотків від різних виробників, після, загальний опис дротяних лотів (створення відводів, варіанти з’єднання лоток і монтажною чисти). На завершення, коротка характеристика лотків, по кожному виробнику (відмінні риси, специфікації і характеристики). — Порівняльні ціни на дротяні лотки. — Загальна інформація про дротяних лотках. — Характеристики і опис «сітки» виробництва: КОПОС; ДКС; ОБО; Флексел.

Дротяний лоток – ціна

Виробник дротяного лотка

Ціна за 1 метр лотка з ПДВ

Флексел (Flexel) — Турція 60 х 100 мм

102,40 грн

КОПОС (KOPOS) — Чехія 60 х 100 мм

179,00 грн

ДКС (DKC) — Україна 50 х 100 мм

97,00 грн

СКаТ (SCaT) — Україна 60 x 100 мм

120,60 грн

Ціни на дротяні лотки наведені в українській гривні з урахуванням ПДВ, за 1 метр. Ціна лотків, прайсова — від обсягу замовлення існують знижки: 5% — 10% — 15%. За замовчуванням взята висота борта в 50 мм, в разі якщо у виробника немає такої висоти, береться більша, найбільш близька до 50 мм. Як правило, це 50 або 60 мм, що не є в більшості випадків критичним вимогою і практично не позначається на ціні дротяного лотка.

Дротові лотки — загальна інформація

Останнім часом все більшої популярності набувають дротові лотки. Легкість монтажу і гнучкість додають кілька голосів на користь цього типу лотка. Дротові кабельні лотки використовуються для укладання в приміщеннях з підвищеними вимогами, наприклад, на велике охолодження кабелів, простоті очищення трас в просторах з підвищеною запиленості. Великою вигодою цих літаків є гнучкість збірки: за допомогою приладдя лоток можна формувати і пристосовувати найрізноманітнішими особливостям, які знаходяться на будівництві.

Переваги сітчастого лотка

1. Проста і швидка збірка – дротяні лотки будь-якого виробника не вимагають великої кількості приладдя і аксесуарів. Монтаж системи лотків, створення відгалужень і з’єднань проводиться безпосередньо на місці монтажу. Будь-яке відгалуження, поворот або з’єднання здійснюється за допомогою двох видів інструментів: кусачок і гайкового ключа. Це дозволяє економити час монтажу, знижує економічні витрати.

2. Низька вага – низька вага кабелеутримувальної системи має менш жорсткі вимоги до монтажної системі. Це спрощує монтаж кабельних систем і її експлуатацію.

3. Відмінна вентиляція – дротяні лотки забезпечують природну вентиляцію кабельної траси, що перешкоджає перегріву кабелів. При цьому забезпечується легкий і швидкий доступ до кабелів. Так само це перешкоджає накопиченню пилу і бруду всередині лотка (як в перфорованих і неперфорованих лотках).

4. Просте і гнучке створення відгалужень – система кріплення, дозволяє організовувати кабельну систему будь-якої складності. Можливе формування багаторівневих систем при збереженні легкої доступності до кабельних трасах.

Використання і монтаж кабельних трас

Дротові лотки підходять для укладання кабелів сільноточних і слабкострумових, також ліній зв’язку. Монтаж дротяних лотків рекомендується проводити в приміщеннях в яких вже закінчився ремонт або будівельні роботи. Лотки можна класти на несучі елементи, тобто кронштейни, консолі, швелери і підвіски прямо на стіну або на допоміжні конструкції. Для з’єднання дротяних кабельних лотків використовуються з’єднувачі SDZ1, SDZ2 або SDZ3. Кути, Т-подібні відгалудження, вигини, спуск і підйом траси можна створити відповідним надрізанням лотка, а також за допомогою з’єднувачів SDZ1 або SDZ2.

Основний тип

Сталевий дріт 4 мм (під замовлення 5 мм), з поверхнею обробленою гальванічним оцинкуванням по DIN 50916. Поверхнева обробка з’єднувачів, кронштейнів, консолей, підвісок проведена гальванічним оцинкуванням DIN 50916 або гарячим оцинкуванням по DIN EN 10142/10147. У разі середовища з підвищеною агресивністю або для харчової промисловості, можна замовити лотки з нержавіючої сталі.

Варіанти вигинів і поворотів дротяних лотків

Головна відмінність дротяних лотків від інших типів, є їх гнучкість. Вирізаючи певні секції лотка можна організувати практично будь-які вигини і повороти кабельної траси. Для створення повороту з великим радіусом окружності, необхідно на внутрішній стороні повороту вирізати частину секцій борту дротяного лотка (кількість секцій прямо пропорційно необхідному радіусу повороту).

Для того щоб зігнути дротяний лоток з невеликим радіусом вигину, слід видалити зайві зони підстави і бічної частини відрізка обраного лотка. Потім зігнути лоток на 90 градусів і з’єднати його одним з показаних нижче способом. Дротові лотки з малою шириною, можуть бути зігнуті тільки першим способом (з великим радіусом вигину.

Т-подібне з'єднання дротового лотка (відгалуження)

Т-подібне з’єднання дротового лотка (відгалуження) виконується видаленням бічної частини першого дротяного лотка і відповідні зони в другому дротовому лотку. Решта бічних частин лотків з’єднуються один з одним.
Хрестоподібне з’єднання лотків проводиться за аналогією з Т-подібним, за винятком того, що в першому лотку видалення бічних частин відбувається з двох сторін.

Кріплення кабелів. Кріплення в горизонтальних трасах укладені вільно або ж пов’язані за допомогою зв’язуючих стрічок, у разі використання стояків кабелю необхідно фіксувати стяжками (хомутами). Лоток можна після укладання кабелів закрити кришкою.

Види з'єднання лотків

З’єднання DZS

Є стандартним видом з’єднання дротяних лотків. Витримує достатнє механічнє навантаження. Використовується для створення відводів, кутів і будь-які інші нестандартні конфігурації.

З’єднання DZSP

Використовується для забезпечення максимальної міцності і безпеки з’єднання елементів. Використовується тільки з дротяними лотками з висотою борту 60 мм. Гвинти з круглою головкою і гайкою додаються.

З’єднання DZRS

Застосовується для швидкого, без болтів і гайок, з’єднання. Використовується тільки з дротяними лотками з висотою борту 60 мм. Забезпечує скорочення до 50% від часу монтажу звичайних з’єднувачів.

Основні розміри сітчастих лотків Flexel

ВИСОТА 50 ММ

Сітчастий лоток DZ 50 50, сітчастий лоток DZ 50 100, сітчастий лоток DZ 50 150, сітчастий лоток DZ 50 200, сітчастий лоток DZ 50 250, сітчастий лоток DZ 50 300, сітчастий лоток DZ 50 400, сітчастий лоток DZ 50 500.

ВИСОТА 100 ММ

Лоток сітка DZ 100 100, лоток сітка DZ 100 150, лоток сітка DZ 100 200, лоток сітка DZ 100 300, лоток сітка DZ 100 400, лоток сітка DZ 100 500.

Вергокан (Vergokan) Бельгія, відрізняється високою якістю лотка, а також зручним в монтажі і надійним під час експлуатації монтажною системою. Сітчасті лотки або дротові лотки виробництва Вергокан (Vergokan) у номенклатурі є великий вибір виробів під різні потреби. Всі лотки діляться на 2 категорії DZ і DZL.

  • Сітчастий лоток DZL: поперечний сталевий дріт діаметром 3,50 мм / поздовжний сталевий дріт діаметром 5,00 мм.
  • Сітчастий лоток DZ: поперечний і поздовжний сталевий дріт діаметром 5,00 мм.
  • Кілька варіантів виконання: гальванічне цинкове покриття; гаряче цинкування; поліефірне порошкове покриття.
  • Решітка для всіх типів лотків 50 х 100 мм.
  • Довжина всіх дротяних лотків становить 3000мм (3 метра).
В лотках DZ на відміну від лотів DZL, посилені бічні стінки додатковим сталевим дротом.

Кабельні лотки дротові ДКС (DKC)

ВИСОТА 30 ММ

Кабельний лоток дротяний 30х50 Кабельний лоток дротяний 30х100 Кабельний лоток дротяний 30х150 Кабельний лоток дротяний 30х200 Кабельний лоток дротяний 30х300 Кабельний лоток дротяний 30х400 Кабельний лоток дротяний 30х500 Кабельний лоток дротяний 30х600

ВИСОТА 50 ММ

Кабельні лотки дротові 50х50 Кабельні лотки дротові 50х100 Кабельні лотки дротові 50х150 Кабельні лотки дротові 50х200 Кабельні лотки дротові 50х300 Кабельні лотки дротові 50х400 Кабельні лотки дротові 50х500 Кабельні лотки дротові 50х600